Polish English Germany Italy France Rusia Ukraine
  Firma|
Oferta|
Galeria|
Referencje|
Kontakt|
Praca|
Pytania|
Do pobrania


Wizualizacje

okna i drzwi

 

Dokładnie? Terminowo? Fachowo?

 

Współczesny rynek oferuje wiele firm będących producentami stolarki okiennej bądź drzwiowej. Jednak nie wszystkie z nich są w stanie spełnić wymagania, jak i potrzeby tych klientów dla których liczy się jakość, czas, komfort oraz cena.

Jeśli i Państwo cenią sobie podobne atuty – zapraszamy do krótkiej prezentacji naszej FIRMY:

  • Okno”, czyli co?

Jesteśmy firmą „OKNO” Małgorzata Kempińska. Opierając się na wieloletnich tradycjach, produkujemy okna oraz drzwi z PCV i aluminium. Łączymy wiedzę, zdobyte doświadczenie oraz nowoczesną technologię – co daje nam produkty najwyższej jakości! Jednym słowem - wytwarzanie drzwi oraz okien to nasza pasja, która daje wiele satysfakcji.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta równolegle z produkcją prowadzimy sprzedaż między innymi :

- bram garażowych firmy Krispol

- drzwi zewnętrznych firm : Gerda, KMT, Capek, Doorsy

- drzwi wewnętrznych firm : Pol-Skone, DRE, Erkado, Invado,

Uzupełnienie oferty o te produkty umożliwia Klientowi dokonanie kompleksowego zakupu stolarki w jednym miejscu w korzystnych cenach.

  • Nasze priorytety?

To przede wszystkim najwyższa jakość produktu. Pragniemy, aby spełniał on indywidualne potrzeby różnych grup Klientów. Ponadto nie akceptujemy przeciętności, stawiamy na najlepsze! Naszym celem jest sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami handlowymi oraz podnosimy nasze kwalifikacje na profesjonalnych szkoleniach branżowych. Gwarantuje to profesjonalne doradztwo oraz dobór właściwej oferty.

  • Jaki system?

Aby sprostać naszym priorytetom oraz oczekiwaniom Klienta stolarkę PCV wytwarzamy w systemie profili niemieckiej firmy „Brugmann”, na najwyższym poziomie technicznym oraz jakościowym. Ponadto okna PCV wyposażone są w okucia firmy „MACO” – austriackiego koncernu, lidera na rynku okuć.

 

  • Dodatkowe wyposażenie?

Tak, jak najbardziej:

- parapety wewnętrzne i zewnętrzne

- szyby specjalne : P2, P4, barwione, trzy szybowe

- okucia utrudniające włamanie

- siatki przeciw owadom

  • Jaka technologia?

Posiadamy najbardziej kompetentną i wszechstronną technologię. Obejmuje ona wytwarzanie różnych typów fasad aluminiowo-szklanych, jak również okien, drzwi i ścianek przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych opartych na systemie profili aluminiowych firmy „PONZIO”.

  • Może jakieś wyroby na specjalne zamówienie?

Oczywiście! – Dobro naszego Klienta jest dla nas najważniejsze!

Okna nietypowe – łukowe, okrągłe, trapezy, trójkąty w szerokiej gamie kolorystycznej – to dla nas nie problem.

Poprzez malowanie proszkowe wykonujemy stolarkę aluminiową, dopasowaną do istniejących projektów, zgodnie z ich założeniami. Ponadto w przeciągu bardzo krótkiego czasu jesteśmy gotowi opracować projekt, dokonać wycenę opracowanych przez nas systemów, wykonać je w naszym zakładzie i sprawnie zamontować na dowolnym obiekcie.

  • Nasza dewiza?

DOKŁADNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, FACHOWOŚĆ” Robimy wszystko, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali je innym – dzięki czemu stale pozyskujemy nowych klientów w całej Polsce, a nawet Europie. Oto ich rekomendacja:

 

Urząd Gminy Borki informuje, że firma OKNO Małgorzata Kempińska w Białej Podlaskiej dostarczyła i zamontowała stolarkę okienną PCV w ilości 36 szt w Szkole Podstawowej w Krasewie.

Firma OKNO Małgorzata Kempińska wywiązała się ze zleconego zadania bez zastrzeżeń.

Roboty zostały wykonane w terminie, zgodnie z umową i specyfikacją. ”

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGA-BUD poleca jako sprawdzonego i wiarygodnego wykonawcę stolarki okiennej z PCV firmę OKNO Małgorzata Kempińska .

  • Zakup stolarki okiennej i drzwiowej, jako ważna decyzja na długie lata. Kto może wiedzieć o tym lepiej, jak nie my?

Tym tematem żyjemy na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że dziś stanowi to poważne obciążenie Państwa budżetu, zaś w przyszłości wpływać będzie na komfort i jakość Waszego mieszkania. Wiemy, że do łatwych rzeczy nie należy określenie własnych wymagań i trafna ocena szerokiej oferty rynku, dlatego czekamy na Państwa i z radością oraz satysfakcją pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, biorąc pod uwagę indywidualne uwarunkowania.

 

Drodzy Klienci pozwólmy, aby produkty z firmy „OKNO” stały się naszym oknem na świat!