Moskitiery i parapety

Od kilku lat pod nazwą naszej firmy kryją się wysokiej jakości, przyjazne środowisku siatki przeciw owadom, tzw. moskitiery. Najlepsze materiały oraz dokładny montaż gwarantują niespotykaną i najwyższą jakość wyrobów w tej branży.

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach. Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Dostępne w trzech podstawowych kolorach – białym, brązowym oraz w złotym dębie. Malowane i utwardzane piecowo powłoki lakiernicze nie tracą koloru, nie pękają, nie łuszczą się. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń), co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza. Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.

Moskitiery ramkowe okienne cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca długowieczność. Na zimę moskitiery te można bardzo łatwo zdemontować i przechowywać na strychu, czy w garażu.

W naszej ofercie znajdą Państwo także parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Parapety wewnętrzne mogą być wykonane z PVC, MDF w okleinie, granitu, konglomeratu, marmuru lub aglomarmuru. Natomiast parapety zewnętrzne dostępne są stalowe malowane lub laminowane, a także aluminiowe.

Masz pytania odnośnie oferty?

COPYRIGHT @2019 OKNO | Projekt – vDesign STUDIO